PoolMate HR

Tootekood: PoolMate HR
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 1 nädal/week
Hind: 180,00 €
171,00 €
Kogus: - +

PoolMate HR omab lisaks tavalistele PoolMate kellade omadustele ka südame löögisageduse mõõdikut mis toimib nii vees kui ka maal. Enamus tavalisi pulsikellasi ei toimi vee all kuid PoolMate HR kasutab selleks uutset tehnoloogijat. Lisaks mõõdab ta vees läbitud ringe, kiirust, tõmbe pikkust, kalorikulu ning toimib ka tavalise kellana.

Treeningul võite vaadata oma pulssi ning muid andmeid kellalt kuid hiljem on võimalus treeningandmed laadida arvutisse arhiveerimiseks ja täiendavat analüüsiks. Kell toetab kuni 3 kasutajat kelle andmed säilitatakse sõltumatult.

PoolMateHR on ette nähtud ujujatele kui töötab probleemivabalt ka muudel spordialadel.

Kuna ujudes ei kuule helisignaale siis kell on varustatud vibreeriv alarmiga ja hoiatab teid, kui olete näiteks ujunud teatud arvu ringe või läbinud etteantud distantsi.

PoolMateHR on safiir kristallist klaasiga ja korpus on kaetud keraamilise kattega. Need kaks elementi tagavad kella pikaealisuse ja kulumiskindluse ka aktiivsel kasutamisel.

PoolMateHR komplektis on ka USB liides mille kaudu käib kella akude laadimine ja andmete allalaadimiste arvutisse. Aku toimib normaalse kasutamise juures paar nädalat.

Sarnased tooted

Automaatne kell-stopper Freelap , on seade kus sportlane ei pea enam ise käsitsi vajutama kella nuppe salvestamaks ringi-, vahe- või finišiaegu. Kõik selle teeb ära tema eest rajale asetatud saatja. Kui sportlane möödub saatjast, siis Freelap salvestab automaatselt vastava aja. 

 

Sobib nii ujujatele, ratturitele  ja sprinteritele.

Tootekood: Freelap ,   Tarneaeg: 1-2 päeva
160,80 € (2%)
164,00 €

Pool-Mate 2 on täisautomaatne randmekompuuter ujujatele mis mõõdab kiirust ja distantsi ujulates nagu enamus kellasi. Uus PoolMate 2  teeb seda nüüd ka avavetes. Oluliselt on pikenenud ka aku tööiga mis on nüüd kuni 2 aastat. 

Lihtsalt vajutage kella Start nuppu ja alustage ujumisega. Enam ei unune treeningul läbitud ringide arv. Enam pole vaja vajutada vaheaegade registreerimiseks nuppe.

Tootekood: PoolMate2 ,   Tarneaeg: 1 nädal
95,00 €

PoolMatePlus on uusim NFC toega kell ujujatele. PoolMatePlus võimaldab kõik andmed NFC kaasabil Android telefoni või USB liidese abil arvutisse laadida.

Tootekood: PoolMatePlus ,   Tarneaeg: 1-2 nädal
110,00 €