PoolMate 2

Tootekood: PoolMate2
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 1 nädal
Hind:
95,00 €

Parameetrid


* Värv

Kogus: - +

- Automaatne ringi lugemine
- Keskmine tõmmete arv ringil
- Läbitud distants
- Treeningu aeg
- Kiirus
- Efektiivsus
- Kulutatud kalorid


Ei nuppude vajutamistele iga ringi või treeningu lõpus!

Pool-Mate´i ujumiskella on müüdud alates selle loomisest rohkem kui 60 riigis ja nüüd ka Eestis. Teiste riikide tagasiside Pool-Mate´ist on olnud väga positiivne.
Pool-Mate ujumiskell kasutab kiirendusandurit, mõõtmaks ujuja randme liikumist ujumise ajal. Kasutades spetsiaalset signaalitöötluse tehnikat ning algoritme on Pool-Mate võimeline fikseerima ja eristame ujuja ujumisliigutusi ja pöördeid.
Pool-Mate tunnistab nelja enamlevinud ujumisstiili: vabastiil, selili-, rinnuli-ja liblikujumist. Ning töötab basseinis, mille pikkus on 15 meetrit või enam ja ta ei vaja mingit kalibreerimist.
Peale ringide lugemise suudab Pool-Mate ka palju enamat. Ta salvestab ja kuvab treeningu pikkust, tõmmete arvu ühes ringis, kiirust, distantsi, kulutatud kaloreid ja treeningu tõhusust.

Lisaks üldisele statistikale treeningu kohta, salvestab Pool-Mate andmed iga üksiku treeningu kohta eraldi, et hiljem oleks võimalik võrrelda sportlase arengut.
Pool-Mate randmekompuutreid on saadaval eri värvi: hall, must  ja helesinine.

Samuti toimib Pool-Mate digitaalse käekellana, omades nii äratus, kalendri ja stopperi režiimi, mida võib vaja minna nii jooksmisel, jalgrattasõidus, triatlonis või avaveeujumisel.

PoolMate2 eelis avavetel GPSiga kellade ees on tema väike voolutarve. Kell töötab kuni 2 aastat ühe CR2025 patareiga.

Paljud uuringud ja treenerid rõhutavad vajadust lugeda ujumisel tõmmete arvu ringil ja läbi selle parandada ujumise tehnikat ja ujuja sooritust. Vähendades tõmmete arvu ringil suurendab ujuja oma efektiivsust. Läbi automaatse efektiivsuse indeksi arvutamise, annab Pool-Mate sportlasele väärtuslikku tagasisidet tema edusammudest aja jooksul.
Pool-Mate´i on ulatuslikult katsetatud erinevaid ujujad üle kahe aasta. Läbitud on tuhandeid kilomeetreid ja kogutud statistilisi andmeid, mille tulemusena võib öelda, et Pool-Mate täpsus on üle 99,75%.

Sarnased tooted

Pool-Mate HR on uusim Swimovati ujujate randmekompuuter. Lisaks läbitud ringide, tõmmete arvu, kiiruse, läbitud distantsi, kulutatud kalorite ja efektiivsuse indeksi kuvamise oma ekraanil mõõdab ta ka südame löögisagedust ja omav vibreerivat alarmi sportlase teavitamiseks.  

Tootekood: PoolMate HR ,   Tarneaeg: 1 nädal/week
171,00 € (5%)
180,00 €

PoolMatePlus on uusim NFC toega kell ujujatele. PoolMatePlus võimaldab kõik andmed NFC kaasabil Android telefoni või USB liidese abil arvutisse laadida.

Tootekood: PoolMatePlus ,   Tarneaeg: 1-2 nädal
110,00 €